Зоопарк "Оброшине"

Палац Єпископів в с.Оброшине

Сторінка Зоопарку "Оброшине"

У нашому цивілізованому (і не зовсім) світі, на щастя, ще залишились куточки, де ростуть дерева, цвітуть квіти і співають птахи так, як десятки і сотні років тому… Там можна відірватись від буденності, подумати про світ і про себе у ньому, пригадати, що ми не самі на цій Землі, і ніхто не звільняв нас від відповідальності за те, чи побачать наші діти і внуки світ таким, яким його бачимо ми…


 Павич

Нашому селищу пощастило: ми маємо парк, засновники якого ніби передбачили екологічні проблеми, з якими зіткнеться світ у третьому тисячолітті, і своїм творінням показали нам, що можна і треба робити реальні кроки для того, щоб нашим нащадкам не дісталась у спадок пустеля, встелена відходами нашого недолугого господарювання, зі зграями граків над нею…

Добре, що є ще натхненні люди, які в міру своїх сил і можливостей, намагаються зберегти і продовжити справу попередників. Шкода, що таких ентузіастів не знайшлося стосовно самого палацу, який невблаганно знищується у нас на очах…

Запрошуємо подивитись на наш зоологічно-дендрологічний парк неупереджено. Він не претендує на якусь позицію в рейтингу зоопарків. Ми просто намагаємось створити комфортні умови для його мешканців та допомогти відвідувачам відчути себе не господарями цього світу, а його невід’ємною частиною.


Розділи:

Енциклопедія - тут Ви можете отримати інформацію про кожен вид, який мешкає в зоопарку с.Оброшине, його поведінку, життя, розмноження, поширення та іншу цікаву інформацію.

Зоопарк online - в цьому розділі будуть публікуватись цікаві події, що відбуваються в зоопарку, свіжі фотографії, цікаві матеріали.

Фотогалерея

Правила поведінки на території зоологічно-дендрологічного парку «ОБРОШИНЕ».Парк біля палацу сьогодні складається з двох частин: верхня – це дендропарк Інституту землеробства і тваринництва, у нижній розташовано зоопарк. Основи зопарку були закладені ще на початку 60-х років минулого століття. Тоді з ініціативи директора інституту п.Вольського В.Г. було облаштовано територію та завезено з Асканії Нової декілька груп тварин. 1998 року рішенням Львівської обласної ради зоопарку було надано статус зоологічного парку місцевого значення.

Основною спеціалізацією колекції є водоплавні птахи, оскільки для їх утримання тут існують дуже сприятливі умови. На ставках у вільному стані тут можна побачити лебедів (білих шипунів, чорних австралійських та чорношиїх парагвайських), казарок (канадських, червонозобих та білощоких) та ще понад 20 видів гусей, огарів та качок з різних куточків світу. В загонах та вольєрах проживають журавлі (сірий, степовий – красавка та африканський вінценосний), пави (індійська та яванська), 17 видів фазанів, перепели, куріпки, карликові декоративні кури.

Крім птахів парк є домівкою для далекосхідних плямистих оленів. Тут також вільно пасуться камерунські вівці, мериноси та карликові вівці з французького острова Уессант.

Зоопарк приймає відвідувачів з квітня по жовтень (залежно від погодних умов) у вихідні з 12 до 18 години. Проводяться екскурсії для школярів. Попереднє узгодження: e-mail: obroshyno_zoo@meta.ua.

с.Оброшине

Україна, Львівська обл., Пустомитівський р-н

Основні дані

Засноване - 1431р.
Населення - 4186 чол
Площа - 20 кв.км
Густота населення - 209,3 осіб/кв.км
Поштовий індекс - 81115
Телефонний код - +380 3230
Висота над рівнем моря - 314м